metot bilişim
ankara web tasarım
Altın İğne Radyofrekans Tedavisi

Altın iğne radyofrekans tedavisi ile daha genç bir cilde sahip olmanız mümkün! Fraksiyonel radyo frekans tedavisi ile cildinizdeki kırışıklıklardan kurtulabilir, daha parlak ve pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz.

Altın iğne radyofrekans tedavisi, kişinin kendi vücut imkanlarını tetikleyerek daha genç bir cilde sahip olmasını sağlar. Oldukça küçük boyutta mikroiğnelerle cildin alt kısımlarına gönderilen enerji sayesinde, vücudun kendini yenileme mekanizması tetiklenir. Böylece kişi, daha genç bir cilde tamamen kendi vücut salgılarıyla ulaşır.

Altın İğne Radyofrekans Tedavisi Nedir?

Tedavi, mikroiğneler yardımıyla cildin altına radyo frekansları verilmesi şeklinde gerçekleştirilir. Verilen enerji, cildin alt kısımlarında ufak çaplı hasarlar meydana getirir. Bu hasarların kesinlikle kişiye hiçbir zararı yoktur, tamamen vücudun kendini yenileme mekanizmasının çalışması amacıyla oluşturulurlar. Hasarların tetiklediği vücut mekanizmaları ile de, cilt altında elastin ve çeşitli kollajenler salınmaya başlar. Bu salınımlar, cildin daha genç bir görünüme sahip olmasında etkilidir.

Sağlık alanında kaydedilen ilerlemeler, altın iğne gibi çeşitli yöntemlerin gelişmesine katkıda bulunmuştur. Radyofrekans tedavisi sayesinde kişiler, çeşitli sebeplerle ciltlerinde meydana gelen bozulmalardan kurtulabilirler. İşlem, kişinin kendi vücut imkanlarını açığa çıkardığı için herhangi bir yan etkisi bulunmaz. Tedavi esnasında verilen radyo frekansları da oldukça makul düzeyde olduğu için, uygulanan kişilere herhangi bir zararı yoktur.

Altın Mikroiğne Uygulaması Nasıl Gerçekleştirilir?

Tedavi esnasında oldukça küçük ebattaki iğneler, cilde batırılarak alt kısımlara indirilir. Bu bölgelere yollanan radyo frekansları, vücudun rejenerasyon dinamiklerini uyarır. Bu dinamikler sayesinde kişiler, ciltlerindeki bozulmalardan kurtularak daha genç ve pürüzsüz bir cilde sahip olurlar.

Uygulama esnasında herhangi bir cerrahi işleme başvurulmaz. Bu özelliği, işlemi cerrahi operasyondan çekinen kişiler için de bir seçenek haline getirir.

Altın İğne Tedavisi Ne İşe Yarar?

Altın iğne uygulaması sayesinde kişilerde,

  • Akne oluşumları ve bıraktıkları izler giderilir
  • Ciltteki gözenekler sıkılaştırılır
  • Göz çevresindeki morluklar yok edilir
  • Çeşitli sebeplerle ciltte meydana gelen çatlaklar ortadan kaldırılır
  • Yara ve yanık izlerinin tedavileri sağlanır
  • Daha genç bir cilt görünümü elde edilir

İşlemin daha pek çok olumlu etkisi bulunmaktadır. Daha fazlası hakkında bilgi almak için doktorunuzla iletişime geçebilirsiniz.

dr. ektan demir

Online Randevu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Instagram | Bizi Takip Edin

Whatsapp | Bize Hemen Ulaşın