metot bilişim
ankara web tasarım
Ameliyatsız Boyun Germe

Ameliyatsız boyun germe uygulaması kırışma ve buruşmanın giderilmesi, genç bir görünüme kavuşulması için tercih edilmektedir. Bazı etkenlere bağlı olarak cilt yaşlanmakta ve ciltteki yaşlılık belirginleşebilmektedir.

Özellikle boyun bölgesi ciltte meydana gelen deformasyonun en net görüldüğü bölgedir. Bu bölgede meydana gelen sorunların ameliyatsız olarak çözümlenmesi zahmetsiz olmakta, kişi günlük hayatına kaldığı yerden devam edebilmektedir. Ameliyatsız boyun germe uygulamaları ile boyun bölgesinde istenmeyen görüntüler giderilmekte, daha dinç ve sağlıklı bir görünüme kavuşmak mümkün olabilmektedir.

Ameliyatsız Boyun Germe

Boyun bölgesi, yüz bölgesi ile birlikte kişilerin vücutlarındaki en çok öne çıkan bölgeler arasındadır. Boyun bölgesindeki herhangi bir estetik sorun çok fazla dikkat çekmektedir. Kişi, aynaya baktığında içinde bulunduğu durumdan rahatsız olmakta ve giderek mutsuzlaşmaktadır. Ameliyat yapılmaksızın gerçekleştirilen boyun germe uygulamaları ile tüm bu sorunlar, belli bir tedavi planı ile ortadan kaldırılmaktadır.

Boyun Germe Nedir?

Yaşlanma belirtileri yüz ve boyun bölgesinde çok daha kısa bir sürede ortaya çıkmaktadır. Bazen boyun bölgesinde meydana gelen kırışma ve buruşmalar yaşla alakalı olmayan bir biçimde belirmektedir. Yaşın dışında genetik faktörler ve kilo alıp vermek gibi etkenler de boyun bölgesindeki deformasyonlara yol açabilmektedir. Bütün bunlara bağlı olarak boyunda;

 • Gevşeme
 • Sönme
 • Balon görüntüsü
 • Fazladan yağ dokusu
 • Yere doğru sarkmış kaslar
 • Hindi boyun olarak adlandırılan deformasyonlar
 • Belirgin gıdık yapısı

gibi görüntüler ortaya çıkmaktadır. Bütün bu estetik açıdan hoş olmayan görüntüler ameliyata başvurmadan çözümlenebilmektedir.

Boyun Germe Uygulamaları

Boyun bölgesinde farklı uygulamalar ile hızlı bir iyileşme sağlanmaktadır. Gerçekleştirilen uygulamalar çarpıcı ve dikkat çekici sonuçlar vermektedir. Deformasyonun seviyesine göre farklı işlemlerin yapıldığı ameliyatsız boyun germe uygulamalarında hasta istediği görünüme kavuşmaktadır. Cerrahi boyun germe işlemleri dışında kalan işlemleri şöylece sıralayabiliriz:

 • Ameliyatsız örümcek ağı estetik uygulaması
 • Ultherapy
 • Hyaluronik asitle gerçekleştirilen mezoterapi
 • Secret ve PRP işlemleri

Örümcek Ağı Uygulaması ile Boyun Germe

Boyun germe işlemini cerrahi bir operasyon olarak istemeyenler için örümcek ağı uygulaması ideal bir ameliyatsız boyun germe tekniğidir. Ciddi ve iyi sonuçların alındığı örümcek ağı uygulaması ile hasta, herhangi bir kesi izi olmadan, morluk ve şişlik yaşamadan eski haline kavuşmakta, hayatını normal bir biçimde sürdürmektedir. Konforlu bir uygulama olan örümcek ağı estetiği ile boynun deformasyon durumuna göre belirlenen sayıda ip, cildin alt dokusuna ince uçları olan iğneler ile yerleştirilir. vücut iplere karşı reaksiyon üretir ve böylece bölgede kolajen üretimi artar, elastin ve fibroplast oluşumu hızlanır. Bu sayede boyun bölgesi gerginlik kazanır. Hiçbir pansuman, sargı bezi, ağrı ya da sızı olmaksızın günlük hayatınıza dönebilirsiniz.

dr. ektan demir

Online Randevu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Instagram | Bizi Takip Edin

Whatsapp | Bize Hemen Ulaşın