metot bilişim
ankara web tasarım
Avuç İçi Botoks Ataşehir

Avuç içi botoks Ataşehir uygulaması hakkında bilgi almak ve randevu kaydı için Dermatolog Dr. Ektan Demir kliniğine ulaşabilirsiniz. Bu tedavi insanlar tarafından arama motorlarında sıkça karşılaşılan aramalar arasında. Avuç içi botoks uygulaması el içi terlemenin giderilmesi için en çok tercih edilen yöntemlerden biri haline gelmeye başladı.

Avuç içi botoks Ataşehir uygulaması özellikle avuç içlerindeki aşırı terleme rahatsızlığında etkilidir. Kişiye birçok alanda sıkıntı vermekle birlikte hayat kalitesini ciddi oranda etkileyen bir durumdur. Avuç içi botoks işlemi sayesinde bu rahatsızlığın önüne geçmek mümkündür.

Avuç İçi Botoks Ataşehir Nedir?

Avuç içi botoks Ataşehir botoks uygulamasının Ataşehir semtinde yapıldığı yerleri görmek ve bilgi almak için yapılan bir aramadır. Avuç içi botoks ile el içi terleme şikâyeti olan insanlara yapılan bir botoks uygulamasıdır. Uygulama sonrasında;

  • Terleme sıkıntısı ortadan kalkar.
  • Uygulama sonrasındaki 3-7 gün arasında etkisi ortaya çıkar.

Avuç içi botoks uygulaması 1 saat gibi kısa bir süre içerisinde kolaylıkla uygulanır. Hastanın acı hissetmemesi için anestezik kremle bölge uyuşturulur. Sonrasında botoks uygulaması gerçekleştirilir. Kısa süre içerisinde gündelik hayata dönülebilme imkânı sayesinde çokça tercih edilen bir yöntemdir.

Avuç İçi Botoks ve His Kaybı

El çevresinde bulunan sinirler botoks uygulamasından çok nadiren etkilenirler. His kaybı gibi durumlar nadiren de olsan gerçekleşebildiğinden özellikle bu işlemi uygulama konusunda tecrübeli ve uzman kişilere danışmak kişi açısından çok daha sağlıklı olacaktır.

Avuç İçi Botoks Uygulaması İçin Bir Seans Yeterli Midir?

Avuç içi botoks uygulaması bir seansta sizi belirli bir süre idare eder. Genel olarak ise diğer tüm botoks uygulamalarında olduğu gibi avuç içi botoks uygulaması da belirli periyotlarla tekrarlanmalıdır. Botoks size belli bir süreye kadar fayda sağlar çünkü enjekte edilen madde zamanla yok olacaktır. Bu nedenle işlemi tekrar etmek önemlidir.

Uygulama Sonrasında Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Avuç içi botoks uygulaması sonrasında gündelik hayatınıza kolayca dönebilirsiniz fakat elinizi zorlayacak etkinliklerden bir süre uzak kalmak önemlidir. Bununla birlikte botoks uygulamaları sonrasında kan sulandırıcı maddelerden bir süre uzak kalmak gerekmektedir.

dr. ektan demir

Online Randevu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Instagram | Bizi Takip Edin

Whatsapp | Bize Hemen Ulaşın