metot bilişim
ankara web tasarım
Black Mamba Epilasyon

Black Mamba aslında dünyanın en uzun zehirli yılanlarından biridir. Ortalama olarak 2.5 metre uzunluğa ulaşabilen bu türün anavatanı Afrika’dır. Bu isim, aynı zamanda siyah rengi ve uzun uygulama bağlantısı sebebiyle bir lazer epilasyon cihazının da adıdır.

Black Mamba lazer epilasyon cihazı artık hizmetinizde! Üstelik iki ayrı dalga boyunu bir arada sunarak çok daha etkili bir deneyim sağlıyor. Böylece koyu ya da bronzlaşmış ciltlerde de uygulanabiliyor. Ayrıca kıl yoğunluğu yüksek ve daha derinlerde kalmış, çukurlaşmış vücut bölümlerinde de oldukça etkili oluyor.

Black Mamba Ne Demek?

Black Mamba iyi bilinen zehirli bir yılan türünün adıdır. Ayrıca bir lazer epilasyon cihazı teknolojisini tanımlar. Merkezimizde hizmet vermeye başlayan cihaz, iki ayrı dalga boyunun gücünü bir araya getirerek çalışır. İngilizce kökenli bir kelime olan black, dilimizde siyah/kara anlamına gelmektedir. Bu yönüyle cihaza Kara Mamba da denilebilir.

Epilasyon, vücuttaki istenmeyen kıl veya tüy probleminin çözümünde sık başvurulan bir yöntem olarak öne çıkmaktadır. Kıllardan kalıcı olarak kurtulma noktasında en etkili yöntem lazer epilasyon olarak bilinmektedir. Farklı dalga boylarında çalışan lazer cihazı türleri vardır. Fakat bazı üstün teknolojili cihazlar, bu dalga boylarının gücünü bir araya getirerek çalışmaktadır. Böylece farklı cihazların avantajları da tek cihazda toplanmış olur.

Ağda ve klasik epilatörler, geleneksel kıl alma yöntemlerinden bazılarıdır. Bu şekilde kıllardan kurtulmak mümkün olsa da bir süre sonra yeniden uzamaya başlamaktadır.

Kara Mamba Türkiye’de Var mı?

Kara Mamba lazer cihazı Türkiye’de birkaç merkezde bulunmaktadır. İstanbul merkezli kliniğimiz de bunlar arasındadır. Bu tür gelişmiş cihazların kullanımı için belli bir düzeyde deneyim ve teorik bilgi birikimi gerekmektedir. Bu açıdan bakıldığında lazer epilasyon işleminden en iyi şekilde faydalanmak için bir dermatoloji uzmanına başvurmanız tavsiye edilir.

Peki Kara Mamba gibi lazer epilasyon uygulamaları ne düzeyde bir kalıcılık sunuyor? Seanslara ve hekimin uyarılarına dikkat etmek kaydıyla kalıcılık konusunda son derece önemli başarılar yakalanmaktadır. Pek çok bireyde uzun yıllar boyunca yeni bir kıl uzaması gözlenmez. Hatta bazı kişilerde bu etkinin ömür boyu sürdüğü de gözlenmiştir.

Lazer epilasyonun zararları nelerdir? Sağlığa bilinen herhangi bir zararı yoktur. FDA onaylı bir işlemdir ve mutajenik etki göstermez. Yalnızca uygulama sonrasında bölgede hassasiyet gelişebilir ve bölgesel kızarıklıklar oluşabilir. Bunlar beklenen ve hafif yan etkilerdir. Zamanla düzelme gösterirler.

black mamba

Kara Mamba Fiyat

Soğutucu başlığı bulunan kara mamba lazer epilasyon cihazı, dünya çapında geniş bir kullanım ağına sahiptir. Tasarımıyla ve konforlu deneyimiyle öne çıkmaktadır. Cihaz aynı zamanda acı eşiği düşük kişiler için de uygundur. Dünyanın en güçlü lazer cihazlarından biridir.

Bu cihaza yüksek bir meblağ ödeyerek sahip olmak yerine, kliniğimizden randevu alarak uygun bir fiyatla lazer epilasyon yaptırabilirsiniz. Hem erkekler hem de kadınlar bu uygulamayı yaptırabilirler. Vücutta istenen bir bölgeye uygulanabilmektedir. Bu bölgeler aşağıdaki gibi sıralanabilir.

 • Kollar ve bacaklar
 • Göğüs
 • Karın
 • Sırt
 • Omuzlar
 • Sakal, bıyık
 • Sakal üstü ve elmacık bölgesi
 • Kaşlar ve kaş arası
 • El ve ayak üstü
 • Genital bölge
 • Bikini bölgesi
 • Koltuk altı

Uygulama fiyatlarımız hakkında bilgi almak ve randevu talep etmek için, web sayfamızda bulunan iletişim bilgilerimiz üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

dr. ektan demir

Online Randevu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Instagram | Bizi Takip Edin

Whatsapp | Bize Hemen Ulaşın