metot bilişim
ankara web tasarım
Dudak Dolgusu İstanbul

Dudak dolgusu İstanbul tedavilerimiz ile dudaklarınızın hacim kazanması, dolgunlaşması ve daha estetik bir görünüme kavuşması mümkün.

Dudak dolgusu İstanbul tedavilerimiz aynı zamanda yaşlanmanın en fazla görüldüğü bu bölgedeki yaşlanma etkilerini minimize eder. Dudaklarda ve dudak çevresindeki istenmeyen görüntüler, kırışmalar ve dudaklarda nem ve hacim kaybına bağlı büzüşmeler yok olur, böylece daha genç ve gergin dudaklara sahip olursunuz. Dudağınızın derinlik kazanmasını, hacimlenmesini ve daha estetik görünmesini istiyorsanız dudak dolgusu yaptırabilirsiniz.

Estetik Dudak Dolgusu İstanbul

Dudak dolgusu gerek genetik faktörlerden kaynaklanan istenmeyen görünümün; gerekse de yaşlanmanın meydana getirdiği hacim kaybı, kırışık görüntü gibi sorunların giderilmesi için pratik ve etkili bir uygulamadır. Özellikle yaşlanma belirtileri dudak bölgesinde daha belirgin hissedilir. Hyalüronik asit içeriğine sahip dolgu maddelerinin kullanıldığı tedavi sayesinde:

  • Dudaklar simetrik bir görünüm kazanır
  • Doğal bir kalınlaşma etkisi görülür
  • Gülüş hattı, uygulamanın etkisiyle daha da güzelleşir
  • Dudak kenarlarındaki sarkmalar ortadan kaldırılır
  • Dudak hatları belirginleştirilir

Uygulamanın bütün bu katkıları, sadece biçimli dudaklara sahip olmanızı sağlamaz aynı zamanda dudak makyajınızın daha güzel görünmesini de mümkün kılar.

Dudak Dolgusuyla Hangi Dudak Tiplerine Sahip Olabilirsiniz?

Dudaklar estetik görünüm açısından yüzün en önemli noktasıdır. Dudak şekillerinin tamamının kendine has bir çekiciliği olsa da kimi dudaklarda hacim artışı kimi dudaklardaysa simetrik bozuklukların giderilmesi gerekebilir. Bu anlamda dudak dolgusuyla Perlique, Cupid, klasik, Rubina ve Angelic dudak tiplerine sahip olabilirsiniz.

Dolgu işlemi sonrası dudaklarınızın yeni görünümü çok daha estetik olacağından sadece görünümünü beğenmekle kalmayacak psikolojik ve özgüven duygusu olarak da olumlu etkileneceksiniz.

Dudak Dolgusu Uygulamasından Kimler Faydalanabilir?

Oldukça kısa süren pratik bir işlem olan dudak dolgusu uygulaması 15-20 dk. İçerisinde tamamlanmaktadır. Tedavi öncesinde lokal anestezik krem ile uyuşma sağlanır ve çok ince bir iğne ile dolgu maddesi dudağa enjekte edilir. Kişinin cilt tipine göre kalıcılığı değişen dudak dolgusu ortalama 9-12 ay arasında etkili olur. Bu sür kişinin metabolizmasına göre bazen ok daha uzun olabiliyor. Hyaluronik asit dolgu maddesinin ömrü bitince vücut tarafından metabolize olarak kaybolur. Bazı kişilerde dolgu tamamen eridikten sonra da dudak hacmi eskiye göre daha iyi olur çünkü o bölgede kollajen artışı ve yenilenme yapmıştır.

Uygulama öncesi estetik görünümü olumsuz etkileyen faktörlerin ve dolgu maddesine duyarlılığınızın olup olmadığının belirlenmesi gerekir. Dudak dolgusunu 18 yaşını doldurmuş, dudak dokusunda kanserli hücre veya genetik rahatsızlığı bulunmayan kişiler yaptırabilir. Ancak dudaklarda uçuk çıkarılmışsa geçmesi beklenir. Dudak dolgusu, işlem sonrası hemen günlük yaşama dönülebilmesi; herhangi cerrahi müdahale bulunmaması nedeniyle sıkça tercih edilen ameliyatsız estetik uygulamalarındandır.

İlgili aramalar: botoks, botox, dolgusu nedir, dolgusu nasıl, dudak büyütme, dudak dolgunlaştırma, lips, dudak estetiği, dudak silikonu, hyaluronik asit, yüz dolgusu fiyatları, çene dolgusu, estetik, dolgu maddesi

dr. ektan demir

Online Randevu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Instagram | Bizi Takip Edin

Whatsapp | Bize Hemen Ulaşın