metot bilişim
ankara web tasarım
H-100 Aşısı Uygulama

H-100 Aşısı Uygulama, insan vücudu için gerekli olan bazı bileşenlerden elde edilen bir karışımdır. İnsan vücudu yaşayan bir organizmadır ve yaşayan organizmaların günlük, haftalık, aylık gibi belli döngülerde alması gereken bazı yaşamsal gereksinimleri vardır.  İnsan bedeni için gerekli olan çeşitli vitaminler ve hayati öneme sahip olan enerji kaynağı karbonhidrat bu yaşamsal gereksinimlere örnek olarak gösterilebilir. İşte bu gereksinimlerden cilt için belki de en önemlilerinden birisi hyaluronik asittir.

H-100 Aşısı Uygulama içinde yeterli miktarda hyaluronik asit bulunduran bir formüldür. Hyaluronik asit yapısı itibari ile vücudun eklem bölgelerinde, bağ dokularında ve cildin doğal yapısında bulunan, glikozaminoglikan ismi ile bilinen ve bolca amino asit içeren bir vücut bileşenidir.

H-100 Aşısı Uygulama Nedir?

H-100 gençlik aşısı, içerisinde yeterli miktarda hyaluronik asit ve başka çeşitli bir çok amino asitler içeren oldukça etkili bir karışımdır. Bu karışım cilde uygulandığı takdirde olumlu etkileri gözle görülebilecek seviyede olmaktadır.

İnsan cildi doğal ve dış faktörlerin etkisi ile zamanla nem ve esneklik kaybına uğrar. Bu kaybın sebebi ciltteki hyaluronik asit ve kolajen miktarının zamanla azalmasıdır. Oluşan bu azalma ve kayıplarla birlikte derideki pepditler ve amino asit de zamanla bozulmaya uğrar ve bu kişinin cildinde yaşlanma belirtileri olarak ortaya çıkar. H-100 içerdiği yoğun miktarda hyaluronik asit, vitamin, mineral ve amino asit ile bu belirtileri önlemede kullanılır ve oldukça etkilidir.

H-100 Aşısı Ne İçin Kullanılır?

İnsan derisi zaman içerisinde kolajen kaybına uğrar. Aşırı kolajen kaybına uğrayan cilt sarkar ve yüzeyinde kırışıklıklar oluşur. H-100 cildin altına enjeksiyon yolu ile verildiğinde ciltte parlak, gergin ve genç bir görünüm sağlar.

  • H-100 gençlik aşısı yapıldıktan sonra aynı zamanda yeni kolajen üretimini de tetikler ve dolayısı ile arttırır.
  • H-100 gençlik aşısı aynı zamanda kullanıcıları tarafından ”Gençlik Aşısı” olarak bilinir.

Bu unvanın sebebi ise yukarıda yazılanlar okunduğu takdirde oldukça basit bir akıl yürütme ile bulunabilir. H-100 aşısının bilinen bir yan etkisi ve ya zararı yoktur. Yalnızca uygulama sonrasında hafif kızarıklık, şişme ve ya nadiren de olsa morarma gibi ufak etkileri olabilir. Bu ufak etkiler dışında H-100 uygulamasında kişinin günlük hayatını etkileyen herhangi bir durum tespit edilmemiştir.

dr. ektan demir

Online Randevu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Instagram | Bizi Takip Edin

Whatsapp | Bize Hemen Ulaşın