metot bilişim
ankara web tasarım
İple Yüz Germe İstanbul

İple yüz germe İstanbul uygulaması, farklı etkenlere bağlı olarak meydana gelen cilt deformasyonlarının çözümlenmesini sağlayan tedavilerden biridir. Yaşın ilerlemesi ciltteki elastik yapının kaybolmasına neden olur. Bunda yer çekiminin yanı sıra, stres ile alkol ve sigara kullanımının da etkisi vardır. Ciltte meydana gelen sarkma ve kırışıklıklar için etkili bir yöntem olan ip ile yüz germe, daha genç ve dinç bir görünüme sahip olmanızı sağlar.

İple yüz germe İstanbul ile cerrahi bir işlem görmeden cildiniz gençleşmeye başlar. Kalıcılığı uzun süren uygulamadan önce bölgeye lokal anestezik kremler sürülür. Böylece, uygulama esnasında herhangi bir sızı hissetmenizin önüne geçilmiş olunur. İnce uçlu iğnelerle ya da kanüllerle tespit edilen bölgeye kontrollü bir biçimde ipler yerleştirilir. Polidioksanon ipleri, cildin alt bölgesine çapraz biçimde yerleştirilir. Böylece ipler dokulara daha sıkı bir biçimde tutunur.

İple Yüz Germe Uygulaması

İşlem sırasında kullanılan ipler, vücudun doğal yapısına uygundur. Bu ipler, vücudun kolajen üretimini tetiklemektedir. Bu sayede cilt, daha dinç ve güçlü hale gelmektedir. Uygulamanın hemen ardından kişi, etkiyi görmeye başlamaktadır. Gün geçtikçe artan etki, 90 günün sonunda en iyi şekilde görülmeye başlanır. Uygulamanın kalıcılık süresi herkese göre farklıdır. Genellikle, 1 ya da 2 yıl süren kalıcılık süresi kişinin yaşam biçimine göre değişmektedir.

  • Sigara ve alkol kullanımı
  • Düzensiz beslenme
  • Stres ve yorgunluk gibi etkenler

işlemin kalıcılığına etkide bulunmaktadır. Uygulamanın kalıcılığının artması için kişiler, yaşamlarını daha düzenli ve kontrollü bir biçimde sürdürmelidir.

İple Yüz Germe

Uygulamanın en önemli avantajı, kişinin hemen sosyal hayatına dönebilmesidir. Genellikle, 35-40 dakika süren uygulamadan sonra, kişinin yüzünde hafif şişlikler ve morluklar oluşabilir. Bunlar geçicidir ve özel bir işlem yapmayı gerektirmez, zaten bu etkiler kısa sürede geçecektir. Ayrıca, uygulama bölgesinde hafif kaşıntılar görülebilir. Kaşıntı, kısa bir süre sonra geçer. Kişi, uygulamadan sonra başını dik tutmalıdır, bu duruş şekli şişliklerin ve morlukların geçmesini sağlar. Uygulamayı alan kişi, minimum 20 gün süresince yüzünü sert bir biçimde kaşımamalı, ovmamalı ve yüz üstü yatmamalıdır.

İple Yüz Germe İstanbul Uygulaması

Uygulamanın pek çok avantajı vardır. En önemlisi cerrahi bir işlem olmamasıdır. Kısa süren uygulamada iyileşme de hızlı bir biçimde gerçekleşir. Kişi, uygulamanın etkisini hemen görecektir. En iyi etki 3 ay içinde fark edilecektir. Op. Dr Ektan Demir kliniğinde ip ile yüz germe işlemleri, cildinizde gençleşme ve dirileşme oluşmasına olumlu katkı sağlayabilir. Tedavi hakkında detaylı bilgi ve randevu kaydı için iletişime geçebilirsiniz.

dr. ektan demir

Online Randevu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Instagram | Bizi Takip Edin

Whatsapp | Bize Hemen Ulaşın