metot bilişim
ankara web tasarım
Jawline Dolgu İstanbul Ataşehir

Jawline dolgu İstanbul uygulaması ile yüzünüz daha çekici ve uyumlu görünür. Çenenin yüz ile simetrik bir uyum içinde olmasını ve yüz hattının daha dengeli görünmesini isteyenlerin tercih ettiği uygulama, çene bölgesinin belirginleşmesini sağlar.

Jaw line dolguyla çene bir miktar öne alınmakta ve çenenin yüzdeki uyumsuzluğu ortadan kaldırılmaktadır. Çene hattının ortaya çıkmasını isteyen kadın ve erkekler, jawline dolgu sayesinde arzu ettikleri görünümü yakalayabilir. Farklı estetik uygulamalarda kullanılan dolgu maddesi, jawline dolgu İstanbul uygulamasıyla yüz bölgesindeki sorunların çözülmesini sağlar.

Jawline Dolgu İstanbul Ataşehir

Çene bölgesindeki hacim eksikliği için tercih edilen ve çenenin yüz içinde daha da belirginleşmesini sağlayan jawline dolguyla yüzünüz V biçimini alır. Uygulamada kullanılan dolgu maddesi, enjekte edildiği çene bölgesinin hacim kazanmasına yardımcı olur. Uygulamayla yüz bölgesiyle boyun bölgesi arasında da uyum yakalanmış olur. Uygulama kapsamında bazı şekil bozuklukları giderilmektedir. Hacim eksikliği, çene büyüklüğü, çene hattındaki belirsizlik, asimetri ve çene altındaki sarkmalar jawline dolguyla çözümlenmektedir.

Çene Bölgesiyle İlgili Sorunlar

Çene bölgesinde farklı sorunlar söz konusu olabilir. Jawline dolgu ile;

  • Gıdı görünümünün hafifletilmesi
  • Çenedeki zayıf görünümün giderilmesi
  • Çene ile yüz uyumsuzluğu
  • Çene hattındaki belirsizlik
  • Çenenin küçük ve geride olması
  • Çene ucundaki gamze

Gibi şikayetler giderilebilir. Çene ucuna yapılan dolgu, çenenin daha güçlü bir görünüm kazanmasını sağlar.

Çenenin geride olması yaşla birlikte gıdı bölgesinin daha görünür hale gelmesine neden olabilir. Ancak jawline dolgu, çeneyi öne doğru uzatıp aynı zamanda güçlendirerek gıdı ve sarkıklığının azalmasına yardımcı olur. Ayrıca keskin ve net çene hatları sayesinde daha genç ve sıkı bir görünüm elde edilmesine neden olur. Uygulamayı alan kişide çene ve yüz görünümü arasındaki orantısızlık giderilir.

Jawline Dolgunun Yapılış Süresi ve Kalıcılığı

Uygulama, yaklaşık 15 dakika sürmektedir. Uygulamanın hemen ardından kişi, günlük yaşamına dönebilmektedir. Dolgu uygulaması, çene bölgesindeki dokuya uyum sağlaması ve hatların belirginleşmesi için lifting etkisi yüksek olan G kuvveti dediğimiz dayanıklılığı ve kaldırma gücü yüksek ve yoğun dolgular kullanılarak yapılır. Dolgu uygulamasının kalıcılığı herkes için aynı değildir ama genel olarak dolgu 12 ile 18 ay arasında kalıcı olmaktadır. Uygulamanın ardından meydana gelen sertlik ve ödem kısa sürede geçer. Çene bölgesindeki dolgu maddesi 2 hafta içerisinde dolguyla bütünleşir. Dr. Ektan Demir kliniğinde Sağlık Bakanlığının onayıyla satılan ve Amerikan Gıda ve İlaç Kurumu FDA onaylı, sağlıklı dolgu malzemeleri kullanılmaktadır.

dr. ektan demir

Online Randevu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Instagram | Bizi Takip Edin

Whatsapp | Bize Hemen Ulaşın