metot bilişim
ankara web tasarım
Jawline Kampanya

Jawline kampanya ile istediğiniz şekilde çene dolgusu yaptırmanız mümkün! Kampanya sayesinde jawline dolgu işlemi yaptırabilir, çene hattınızda istediğiniz gibi bir görüntü elde edebilirsiniz.

Jawline kampanya ücretleri ve işlem hakkında detaylı bilgi almak için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz. Çene dolgusu, günümüzde sıkça uygulanan bir estetik yöntemdir. Kişilere istedikleri çene görünümünü kazandırmayı amaçlayan bir çene estetiği işlemidir. Jawline dolgusu olarak da bilinmektedir.

Jawline Dolgu Nedir, Nasıl Yapılır?

Jawline, çene hattı anlamına gelen İngilizce bir terimdir. Söz konusu işlemde, çene hattına kişinin beklentisi ve yüz yapısı doğrultusunda dolgu işlemi yapılır. Böylece kişi, daha sağlam ve güçlü bir çene hattına sahip olmuş olur. Bu yöntem sayesinde, kişinin yüzünde istediği estetik görünüme katkıda bulunulmaktadır. Eğer kişi çene hattının görünümünden memnun değilse, doktoruyla görüşüp en uygun tedavi yöntemine karar vermelidir. Çene hattı dolgusu da bu yöntemler arasında en sık uygulananlardandır.

Estetik işlem esnasında anestezi gerekmez, ancak kişinin tercihi doğrultusunda lokal anesteziyle bölgede uyuşturulma uygulanabilir. Daha sonra küçük iğnelerle hedef bölgeye dolgu enjeksiyonu yapılır. Uygulamada kullanılan dolgu malzemeleri çeşitlilik gösterebilmektedir. Hyalüronik asit, kişinin kendi vücudundan elde edilen yağlar ve ca-hidroksiapatit, polycaprolactone gibi çeşitli dolgu malzemesi, bu işlemde kullanılabilir. Fakat en çok tercih edilen hyaluronik asittir. Sığır kollajeni artık dermal dolgu amacıyla kullanılmamaktadır. Dolgu süresi yaklaşık 15-20 dakikadır. Bu tedavi şekli sayesinde belirgin ve dolgun çene hattı oluşturulabilir. Kişi böylece kendini daha iyi ve estetik hisseder. Uygulanan dolgunun kalıcılığı kişiden kişiye ve kullanılan ürüne göre değişmekle beraber bir ortalama 1-2 yıldır.

Çene Dolgusu İşlemi Kimlere Uygulanır?

Jawline dolgu tedavisi, çene hattında belirli şekil ve görünüş bozuklukları olan kişilere uygulanır. Kişi istediği çene hattına kavuşmak için doktoruyla birlikte plan yaptıktan sonra çene dolgusu tedavisinde karar kılabilir. Uygulama, hayalindeki estetik görünüme kavuşmak isteyen herkese uygulanabilir. Enjekte edilecek dolgu maddesi, kişinin alerjilerine uygun olarak seçilmektedir, yani herhangi bir alerjik reaksiyon gelişmesi söz konusu değildir. Doktorun uzmanlık düzeyi, uygulamanın doğruluğu ve güvenilirliğiyle doğrudan bağlantılıdır.

Jawline dolgu yöntemi, çoğunlukla şu kişilere uygulanır:

  • Çene asimetrisi olanlar
  • Çene altında sarkma olanlar
  • Çene gelişimi yetersiz olanlar
  • Çene hattını belirginleştirmek isteyenler
  • Gıdı bölgesinde sarkma olanlar

Kişinin rahatsız olduğu çeşitli durumlarda, yine çene hattı dolgusu yöntemine başvurulabilmektedir.

Jawline Kampanya Fırsatı

Kliniğimizde bu işlem son derece büyük bir titizlik ve uzmanlıkla yapılmaktadır. Gün geçtikçe uygulamaya olan talep artmaktadır. Tedavi fiyatları ve aklınızda bulunan diğer sorular için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

dr. ektan demir

Online Randevu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Instagram | Bizi Takip Edin

Whatsapp | Bize Hemen Ulaşın