metot bilişim
ankara web tasarım
Scarlet S Altın Frekans

Scarlet S Altın Frekans, fraksiyonel radyofrekans metodu ile gerçekleştirilen bir cilt tedavisidir. Cildin üzerindeki pek çok problemin çözümünde kullanılan bu tedavi şekli, daha çok gençlerin şikayet ettiği aknenin ardından meydana gelen çukurlar ve lekeler; genç ve orta yaştakilerin rahatsızlık duyduğu kırışıklıklar ve esneklik kayıpları için kullanılmaktadır.

Scarlet S Altın Frekans, ameliyatsız yüz germe ve izleri tedavi etme yöntemi olarak bilinmektedir. Genişlemiş gözenekler, sivilce, ince kırışıklıklar ve renk ton farklılıklarında kullanılmaktadır. Kısa süren uygulama, cildin gençleşmesini, canlılık ve enerji kazanmasını sağlamaktadır. Uygulama, cildin kendi iyileşme dinamiklerini kullanarak doğal bir tedavi sunmaktadır.

Scarlet S Altın Frekans Uygulaması

Uygulama, ince kırışıklıkların azalmasında, sivilce ve lekelerden dolayı meydana gelen izlerin yok edilmesinde kullanılan konforlu ve etkili bir tedavi şeklidir. Cildinde sıkılaşma elde etmek isteyenlerin de alabileceği tedavi, hem vücutta hem de boyun ve dekolte bölgesinde uygulanabilmektedir. Uygulama, mikro iğneleme ilkesi ile çalışmaktadır. Cihazın uç kısmında bulunan tip kısmında bulunan altın kaplı 25 adet ince iğneler ile deri altına hedeflenen derinliğe radyofrekans enerjis gönderilir. Her  hasta için özel olarak kullanılan ve daha sonra atılan iğneli başlık takılmaktadır. Bunlar, bilgisayar teknolojisi kullanılarak ayarlanan derinliğe girmekte, kolajen üretimini uyarmaktadır. İğneler, cilde temas ettiğinde geçtiği bütün deri katmanlarına radyo frekans enerjisi vermektedir. İğneler girerken epidermis dokusuyla daha derinlerdeki dermal dokulara radyo frekans enerjisi yollamaktadır. Böylece cildin alt ve üst tabakalarında yenilenme süreci başlamaktadır.

Altın iğne

Scarlet S Yan Etkisi Var mıdır?

Bu cihazla yapılan tedavide, cildin sıkılaşması için ihtiyaç duyulan kollajen ve elastin üretimi de tetiklenmektedir. Böylece, cildiniz daha sağlıklı, dinç ve parlak görünmeye başlamaktadır. İşlemden önce bölgeye anestezik kremler sürülmektedir. Bundan dolayı, işlem esnasında herhangi bir ağrı ya da sızı oluşmamaktadır. Klinik ortamda gerçekleştirilen işlemden hemen sonra kişi, günlük hayatına dönebilmektedir. Bazı hastalarda, cildin hassasiyetine bağlı olarak kızarıklık oluşabilmektedir. Bu da çok kısa bir süre içerisinde geçmektedir. Uygulamanın süresi, bölgenin ve ciltteki sorunun büyüklüğüne göre değişmektedir.

  • Yalnızca yüz bölgesine uygulanırsa 30-40 dk
  • Yüz, boyun ve dekolte bölgelerine uygulanırsa 60 dk sürmektedir.

Kimler Scarlet S’den Yararlanabilir?

Gençlerde, orta yaşlardaki insanlara ve yaşı ilerlemiş kimselere uygulanabilen tedavi, ameliyatsız olarak ciltteki sorunların ortadan kalkmasını sağlamaktadır. Özellikle akne ve akneye bağlı oluşan iz ve çukurcukların hafifletilmesinde en etkili yöntemlerden biridir. Ayrıca 35 yaşından sonra yüzde oluşan gevşeme ve sarkmaları toparlamak, cilde canlılık vermek ve deri kalitesini artırmak için ideal bir yöntemdir. Uygulama, genel olarak bir ay aralıklar ile alınmaktadır. Toplamda üç seans yeterli olmaktadır. Kadın ve erkeklerin faydalandığı tedavi, mevsim fark etmeksizin her mevsim uygulanabilmektedir.

dr. ektan demir

Online Randevu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Instagram | Bizi Takip Edin

Whatsapp | Bize Hemen Ulaşın