metot bilişim
ankara web tasarım
Thigh Sculpting Laser

Thigh Sculpting Laser, vücudunuzun bütün bölgelerinin şekillenmesi ve sıkılaşmasını sağlayan bir lazer tedavi yöntemidir. Bu yöntemde benzersiz çift dalga boylu, invaziv olmayan bir lazer cihazı kullanılır.

Hipertermik adiposit yıkımı ve olağanüstü sonuçlar veren kolajen yeniden yapılandırması için kullanılan lazer cihazı, genç, diri ve estetik kusurlardan arınmış bir cilt yapısı elde etmenizi sağlar. Thigh Sculpting Laser; güvenli herhangi bir cerrahi operasyona gerek kalmaksızın gerçekleşen cilt sıkılaştırma ve gerginleştirme yöntemi olarak son dönemlerde ciddi bir biçimde tercih edilmektedir.

Thigh Sculpting Laser Adımları 

Thigh Sculpting lazer cihazı ile yapılan işlem, iki adımdan oluşmaktadır:

  • Birinci Aşama: İlk aşamada derin cilt sıkılaştırma ve yağ azaltma işlemi uygulanır. Eşsiz, cildin alt kısımlarına nüfuz eden Nd: YAG lazer cihazı; yağ hücrelerinin metabolizmasını deri altından uyararak epidermisin sağlam kalmasını sağlamak için enerji dağıtımına konsantre eder. Bu da rahat, güvenli ve hızlı bir şekilde homojen doku ısınmasını sağlar. Piano modu, nabız sürelerini saniye rejimine kadar uzatarak genel bir sinerjistik sıkma etkisi ile tam kalınlıkta derli toplu ısıtma sağlar.
  • İkinci Aşama: İkinci aşamada somooth darbesiyle cilt yüzeyindeki gevşekliğin iyileştirilmesi sağlanır. İkinci aşama, cilt sıkılaştırma için Er: YAG smooth modundan yararlanılır. Yoğun, kontrollü bir şekilde yüzey doku ısınması, kolajen üretimini uyarır. Etkiler, tedavi edilecek alanlarındaki gevşeklik ve elastikiyet şikayetlerinin azalmasını sağlar.

Thigh Sculpting Laser İstanbul

Tight sculpting lazer, daha hızlı ve daha hassas tedavi için ideal bir cihazdır. Sıcaklık kontrol monitörü sayesinde hastanın konforu en üst düzeyde sağlanır. Monitör üzerinden ayarlanabilen sıcaklık ile farklı derecelerde uygulamalar yapılabilir. Ayarlanabilir tarayıcıya sahip olan cihaz, işlem yapılacak olan alanın boyutlarını dikkate alır. Cihazı oluşturan tüm parçalar, sıkılaştırma ve gençleştirme için maksimum verimlilik sağlar.

Sıkılaştırma Dışında Hangi İşlemler İçin Kullanılır?

Tight sculpting lazer, sıkılaştırma ve gençleştirme işlemlerinden başka tedavilerde de kullanılır. Çift dalga boyu bulunan lazer sistemi,

tedavilerinde de kullanılmaktadır. Bu cihaz sayesinde herhangi bir estetik cerrahi operasyonu geçirmeden, yara ve kesi izi gibi deformasyonlara maruz kalmadan cildinizin pürüzsüzleşmesini sağlar.

Thigh Sculpting Laserin Üstün Performansı 

Thigh Sculpting, hem SP Dynamis hem de SP Spectro özelliğine sahiptir. Bu özellik sayesinde hem soğuk buharlaşma (ablasyon) ve ablatif olmayan termal tedavi gerçekleştirilebilir. Bu yöntemler, farklı hastalar tarafından tercih edilebilir. Bu yüzden cihaz ablatif olan ve olmayan iki mod bulunmaktadır.  Cihaz, buharlaşmaya yönelik termal etkiler oluşturmak için cildin derinliklerine ulaşır. Anlık sıcaklık artışları oluşturarak yağ yakımını hızlandırır ce cildin daha sıkı bir form kazanmasını sağlar.

dr. ektan demir

Online Randevu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Instagram | Bizi Takip Edin

Whatsapp | Bize Hemen Ulaşın